Lüks Marka Danışmanlık

Lüks Yaşam Tarzı” dediğimde, insanlar yatları, arabaları, jetleri, mücevherleri, otelleri ve saatleri otomatik olarak düşünüyor.
Ancak lüks, pek çok insan için farklı çok şeyler demektir.
İnsanlara lüksü tarif etmenin yollarını bulmalarını istediğimde, benimle paylaştıkları kelimelerden bazıları:
Zenginlik, görkem, bolluk, konfor, şaşa, güvenlik, refah, servet!

Lüksün, sizin için gerçekten ne anlama geldiğini ve bunu başarmak için ne yapmaya hazır olduğunuzu düşünmek için biraz zaman ayırın. Çünkü şunu önemle belirtmek isterim.. Lükste başarı elde etmek bir derece fedakârlık gerektirir. Çok fazla gayret, sabır ve özveri gerektirir.

Hedef Çalışmaları:
Öncelikle markanızın neyi  başarmaya çalıştığını netleştirmeden bir marka stratejisi  oluşturamazsınız. Hedefleriniz nicel (örneğin 10 milyon dolarlık gelir elde etmek) veya nitel (önde gelen bir marka olarak itibar kazanmak) olabilir. Amacımız markanıza daha üst düzey bir bakış kazandırmak. Markanız neden var? Markanız tüketiciler nezdinde nasıl bir pozitif etki  yaratacak? Bu soruları cevaplamak, gelecekteki tüm kararları bilgilendireceği için çok önemlidir.

Analiz Çalışmaları:
Trendler, segmentasyon, rekabet ve  imaj konuları analiz edeceğimiz alanlardır. Bu konulardaki analizlerimiz bize neleri nasıl yapmamız konusunda ışık tutacaktır.

Planlama Çalışmaları:
Analiz çalışmaları sonrasında elde ettiğimiz bulgular ile "Faaliyet ve İhtiyaç Raporu" oluşacaktır. Hangi  faaliyetleri  kendimize özgü nasıl gerçekleştireceğimiz ve bunun için neye ihtiyacımız olduğu bu noktada belirlenecektir.

Konsept Çalışmaları:
Yapılan çalışmalar ışığında oluşturulacak konsept belirlenecek olup bunu hayata geçirecek çalışmalar gerçekleştirilir. Eğitim Faaliyetleri, Deneyim Noktası Çalışmaları, Dijital Kimlik Çalışmaları, PR Faaliyetlerinin Belirlenmesi ve Planlanması gibi çalışmalar bu başlıkta yer alır.

Müşter Deneyim Programı:
Müşteri Deneyim çalışmaları müşteriye dokunan tüm süreçlerin yeniden tasarlanmasını gerektirir. Müşteriye katma değer sağlayacak bir süreci tasarlarken, ilk başlangıç noktasından alıp son varılması beklenen noktaya gelene kadar geçen tüm aşamaları ve bu aşamaların içindeki en olası seçeneklerin kapsaması gerekir.

"Tarih bize bir şey öğretiyorsa o da boşa harcanacak zamanın olmadığıdır. Müşteri  tercihleri  hızla değişiyor ve en başarılı markalar bu değişimlere öncülük edeceklerdir. Önde olmak en iyisi..."

Lüks Marka Danışmanlık desteği için iletişime geçin.