Lüks Butik Otel Danışmanlığı

Lüks oteller artık sadece büyük odalar, yüksek ilmekli çarşaflar ve Michelin yıldızlı şeflerden ibaret değil. Bir zamanlar lüksün zirvesi olan unsurlar, şimdi sıradan.
Bu değişen standartları karşılamak için lüks otelciler ve otel markaları, bugün hedef müşterileri için lüksün ne anlama geldiğini araştırmak ve anlamak zorunda kalıyor.
Zevkleri nelerdir ve nasıl değişiyorlar?
Zamanlarını nasıl geçiriyorlar?
Yeni teknoloji ve sürdürülebilir uygulamalar hakkında ne düşünüyorlar?
Ve onları nasıl daha önce hiç olmadığı kadar özel, değerli ve VIG’ler gibi hissettirebilirsiniz?

İleriye doğru her adımda, üzerinde yürüdüğünüz manzara değişiyor.
Özellikle günümüzün lüks gezginleri, konforlu konaklama birimlerinden daha fazlasını talep etmektedir. Çevreleri tarafından büyülenmeyi beklerler.
Temel bilgilerin çok ötesine benzersiz ve kişiselleştirilmiş deneyimler elde etmeye odaklanırlar.

Otelinizin doğru atmosfer ve konfor dengesini yaratmasını sağlamak için çok fazla düşünce ve çaba harcanmaktadır. Mobilyalar zarif bir şekilde düzenlenmiş, menü mükemmel bir şekilde dengelenmiş, personel kıyafetleri özenle seçilmiş, her şey mükemmel görünüyor.

Misafiriniz kapıdan içeri süzülürken, otelinizle ilgili her şey bir sakinlik ve heyecan duygusu yaratır. Günümüzün seçici konukları, otelinizde çalışan bayanlar ve bayların yaşam tarzlarını ve ihtiyaçlarını anlamalarını istiyor. Çevreye hakim oldunuz, misafirlerinizi davetkar, zarif ve şık bir kozaya sardınız. Sonra tamamıyla bir illüzyon başlar.

Misafirperverlikteki en önemli trendlerden biri haline gelen ve önümüzdeki yıllarda lüks seyahati tanımlayacak olan, müşterilerinin sürekli gelişen ihtiyaçlarına lüks otelcilerin süreçlerinin geliştirebilmeleri için, ücretlendirme bilgisi ve teklif almak için iletişime geçmenizi rica ederim.