Dijital Pazarlama

"Google'da markanızı 1 günde ilk sayfaya çıkartırım.."
Benzeri vaatler çok söyleniyor.
Lâkin, Google algoritmaları o kadar basit çalışmıyor. Sürekli güncelleme yapıyor. 1 günde birinci sıraya çıkarsınız, sonrasında sitenizi ifşa eder ve bir daha esameniz okunmaz.
Türkiye'nin en büyük online gazetesi, aslı olmayan haber girdiği için, Google tarafından belli bir süre engellendi..!
Dijital pazarlama denilince de akla sadece e-ticaret geliyor ki, artık günümüz modern çağın normal kullanılan bir uygulamasıdır. Yeni keşfedilen bir uygulama değil.
"Bir e-ticaret sitesi yaparız sonra gelsin satışlar" modası geçeli çok oldu.
Dijital pazarlamanın önemli metriksleri var. Sosyal medya mecrasında uyumlu ve bilinçli uygulamaların yapılması önemlidir. Hedefiniz, uzun süreli verimli sonuçlar almak ise.!

dijital pazarlama danışmanlık
Dijital mecralarda, markanızın kurumsal bilinirlik, prestij ve satış hedeflerine özel kreatif uygulamalar sunarak güçlendiriyoruz. 
Sosyal medya yönetimi, web tasarımı, dijital reklam ve online itibar yönetimi yapıyoruz.
Her markanın/firmanın ihtiyaçlarına uygun ayrı stratejiler geliştirerek dijital ve sosyal medya meralarında başarılı olmalarını sağlıyoruz.
Stratejik uygulamalarımız;
Pazarlama iletişimi çözümleri - Analizler - Strateji - Planlama - Organik ve ücretli arama - İçerik -  Mobil geliştirme.
Danışmanlık hizmetimden yüksek verimlilikte ve bilinçli olarak faydalanmak ve en önemlisi, para kazanmak istiyorsanız iletişime geçin.

Verimlilik, hedefe ulaşmak, para kazandırmak misyonumuzdur.